Usługi IT


USŁUGI IT – dla firm, Szkół i innych podmiotów


Ponad 20 lat doświadczenia w serwisowaniu sprzętu i oprogramowania

Od samego początku naszego istnienia  prowadzimy obsługę informatyczną dla firm szkół  placówek służby zdrowia i osób prywatnych.

Naszym doświadczeniem służymy pomocą i doradztwem w obsłudze informatycznej wielu firm w regionie.

Posiadamy uprawnienia   do opracowywania polityki bezpieczeństwa danych osobowych.

14 kwietnia 2016 roku Parlament Europejski przyjął Rozporządzenie w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, dla ułatwienia nazwijmy je: Rozporządzenie o ochronie danych osobowych. 

Rozporządzenie zacznie obowiązywać 25 maja 2018 roku po dwuletnim „okresie przygotowawczym”. W czasie tych dwóch lat państwa członkowskie mają za zadanie dostosować się do Rozporządzenia swoje przepisy krajowe. Do zmian przepisów muszą dostosować się również wszystkie firmy i organizacje. Zmian dotychczasowych regulacji, oraz zupełnie nowych przepisów jest wiele.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w opracowaniu odpowiedniej polityki bezpieczeństwa dla Państwa firmy uwzględniające wszystkie zmiany.

Telefon kontaktowy dotyczące polityki bezpieczeństwa

602 17 65 38

Zapraszamy do współpracy firmy, szkoły, placówki zdrowia poszukujące opieki informatycznej dla swojej jednostki.

Oferujemy umowy dopasowane do potrzeb klienta.

Tel. kont. w sprawie serwisu 694 952 857

Opieka informatyczna nad powierzonym sprzętem, odpowiednia konfiguracja sprzętu, pomoc w wdrażaniu nowych technologii, archiwizacja – to zapewniamy naszym klientom po podpisaniu umowy serwisowej

więcej informacji  pod numerem telefonu 694 952 847